5 grudnia ! Dzień Wolontariusza!

Działamy dzięki Wam. DZIĘKUJEMY!

 

Chcemy abyś także Ty doświadczył mocy jaką niesie ze sobą pomoc udzielana osobom potrzebującym! Oferujemy Tobie: profesjonalne szkolenia (np. szkolenie tłumaczy przewodników); zajęcia nauki alternatywnych metod komunikacji:

 

  • (alfabetu Lorma, języka migowego) pracę w zgranym zespole;
  • zdobycie doświadczenia w nowych dziedzinach;
  • nowe przyjaźnie na całe życie!

Skontaktuj się z nami drogą elektroniczną lub telefonicznie lub przyjdź na spotkania, które odbywają się w siedzibie Zachodniopomorskiej Jednostki Wojewódzkiej Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomych przy Al. Wojska Polskiego 63 w Szczecinie. Wolontariat w TPG daje szansę wykorzystania własnych umiejętności i poszerzenia horyzontów, rozwinięcia zainteresowań, zdobycia doświadczenia w nowych dziedzinach, zawarcia przyjaźni na całe życie!

 

grafika: zdjęcie 4 wolontariuszek odwróconych tyłem, w czarnych koszulkach z alfabetem Lorma na plecach. Wolontariuszki trzymają po jednej ręce w górze, od lewej kciuk w górze, migowe T, P i G. W tle budynek na szczycie Śnieżki. Po bokach na pomarańczowym tle wzdłuż krawędzi napis: 5 grudnia, Dzień Wolontariusza. Działamy dzięki Wam. DZIĘKUJEMY!

 

Ostatnio zmieniany %PM, %05 %551 %2017 %13:%Gru